Hakkımızda

2000 yılı başında 4 yıllık serbest piyasa tecrübesi sonunda Jeoloji Mühendisi Aytaç ZİLEK tarafından 2004 yılında İstanbul Zemin adı altında, şahıs firması olarak faaliyete başlamıştır. Bu tarih itibariyle yoğun bir çalışma modeli benimsenmiş, birçok küçük ölçekli proje tamamlanmıştır. Bu süreçte makine ve ekipman teminine gidilmiştir.

2007 yılı sonunda İstanbul Zemin Ltd. Şti. ünvanı ile faaliyetlerimizi genişleyen kadro ve makine parkuru ile önemli projeler tamamlanmıştır. Bu tarihten sonra ihtiyaca yönelik teknolojik zemin makinaları alımlarına ağırlık verilmiştir. Yerbilimlerinin birçok farklı alanında faaliyet göstermekteyiz. Yeni teknolojik makina ve ekipman alımları, yenilenme ile tecrübe sahibi, öncü bir firma olarak emin adımlar ile mesleki ürünler sunmanın gurunu yaşıyoruz.

Çünkü biliyoruz ki marka, bir işletmenin parmak izidir ve bizde yaptığımız işlerle bıraktığımız izlere güveniyoruz. Hizmette sınır olmaz, iste bu anlayışla yola çıkan, İstanbul Zemin sizlere kaliteyi ve güveni bir arada sunmaktadır. Güven, İstikrar ve Kalite...